Волинський Центр Слуху і Мови Medincus

ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ ВУХА

НОСА, ГОРТАНІ ТА РОЗЛАДІВ РІВНОВАГИ

Facebook

Україна, м. Луцьк, пр. Грушевського, 21. тел: 0332-29-51-73

Волинський Центр Слуху і Мови “Medincus” / Слухопротезування

Наші послуги:

Widex DREAM FUSION RIC (D-FS 50)

Завушний слуховий аппарат Widex серії DREAM FUSION з технологією RIC.

Максимальне підсилення (динамік М) …. 71 дБ 

Максимальний звуковий тиск …………… 124 дБ

Максимальне підсилення (динамік Р) …. 73 дБ 

Максимальний звуковий тиск …………… 133 дБ

Батарейка ……………………………….…… №312

Рівень функціональності ……………………… 50

Діапазон компенсації втрати слуху ……....

Ціна за слуховий апарат без індивідуальної вушної вкладки ……………..……… 11 588.00 грн

Ми працюємо:

Пн 9ºº - 17ºº

Вт  9ºº - 17ºº

Ср  9ºº - 17ºº

Чт  9ºº - 17ºº

Пт  9ºº - 17ºº

Сб 10ºº - 14ºº

Нд вихідний

Запис по телефону:

+38 0332 29 51 73

+38 095 849 54 20

+38 098 597 84 91

Проводиться підбір, програмування та продаж слухових апаратів виробництва дацької компанії Widex, одного зі світових лідерів у розробці та виробництві цифрових слухових апаратів.

Слухові апарати RIC (динамік в слуховому ході) є останнім досягненням технології виготовлення слухових апаратів. Динамік в порівнянні з традиційними завушними слуховими апаратами розміщений не в корпусі апарату, а в вушній вкладці яка знаходиться в слуховому ході.

Функції прослуховування: True-Input, TRUE ISP, функція синхронізації двох слухових апаратів, зниження шуму SIS, компресія EDRC.

Присутня можливість проведення сенсограми (аудіометрія беспосередньо слуховим апаратом), що дає можливість надзвичайно точно налаштувати слуховий апарат.

Кількість каналів - 3

В комплекті: набір батарейок №312 - 6 шт, футляр, інструкція, гарантійна книга.

Гарантія - 24 місяці

Виробника слухвих апартів Widex представляє в Україні компания РеОтон - єдина в Україні компанія, що надє допомогу людям з порушенням слуху, і є частиною великого іноземного холдингу, вирбника слухових апаратів Widex (Данія).

Додаткові компоненти

Бездротовий

комунікатор 

Widex COM-DEX

Ціна - 3999 грн

COM-DEX - стильний пристрій "hands-free" (вільні руки), який передає високоякісний звук з будь-якого Bluetooth пристрою на ваші слухові апарати Widex. Пристрій "hands-free" дозволяє виконувати телефонні дзвінки та прослуховувати музику, залишаючи руки вільними. Також за допомогою COM-DEX ви можете непомітно керувати вашим слуховим апаратом через безкоштовний додаток, який встановлюється на смартфон (Android чи Apple). Мобільний додаток COM-DEX APP дозволяє користувачеві вибирати напрямок звуку, необхідну програму прослуховування, регулювати гучність слухового апарату, прослуховувати музику з телефону безпосередньо в слуховому апараті у високій якості, контролювати стан заряду батареї COM-DEX.

Ціна 6 шт - 90 грн

Слуховий апарат є підсилювачем звуку і для його роботи необхідне джерело енергії, роль якого виконує батарейка.

Для роботи слухового апарату рекомендується використовувати повітряно-цинкові батарейки (zinc-air). Ми настійно рекомендуємо Вам не використовувати ртутні батарейки, тому що вони можуть “протікти”, розбухнути і пошкодити слуховий апарат.

Залежно від розміру і ємності, батарейки відрізняються за номерами: №№ 675, 13, 312, 10. Ми пропонуємо батарейки для слухових апаратів під маркою Widex.

Фільтри NanoCare

Ціна за упаковку 165 грн

Компанія Widex розробила новаторську систему захисту від вушної сірки для слухових апаратів Widex NanoCare. Завдяки запатентованим технологіям фільтри NanoCare є найефективнішим методом захисту слухового апарату від вушної сірки і вологи. NanoCare не впливають негативно на роботу слухового апарату, і є досить зручними і простими у використанні.

Комплект для осушування слухового апарату

Ціна 241 грн

Волога - головна причина проблем в слухових апаратах. Для збереження слухового апарату в хорошому стані існує осушуючий комплект фірми Widex. Він складається з пластмасового контейнера та герметичної упаковки-тубуса з сімома капсулами зі світло-бурштиновими осушувальними гранулами. Ці гранули поглинають вологу, і при зміні кольору зі світло-бурштинового в білий, вони стають непридатними до використання.

Widex DRY-GO UV

Ціна 2 699 - грн

Widex DRY-GO UV - надзвичайно зручний пристрій для осушування і очищення слухових апаратів, який продовжує термін роботи слухових апаратів. Widex DRY-GO UV особливо необхідний для слухових апаратів, які  найбільш схильні до впливу вологи та сірчаних мас слухового ходу: SUPER, FUSION, Passion, а також для внутріканальних (CIC) та внутрішньовушних (ITE) слухових апаратів.

Міжнародний Центр Слуху і Мови Medincus

Польща, м. Каєтани, вул. Мокра, 7. 

тел / факс: +48 22 46 35 314

email: international@medincus.pl

www.medincus.pl

Волинський Центр Слуху і Мови Medincus

Україна, м. Луцьк, пр. Грушевського, 21

Волинська обласна клінічна лікарня, 

тел: +38 0332 29 51 73

       +38 095 849 54 20,       +38 098 597 84 91

email: medincus.volyn@gmail.com