Facebook

Волинський Центр Слуху і Мови Medincus

м. Луцьк, пр. Грушевського, 21. 

тел: +38 095 849 54 20

ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ ВУХА

НОСА, ГОРТАНІ ТА РОЗЛАДІВ РІВНОВАГИ

Волинський Центр Слуху і Мови “Medincus” / Слухопротезування

Наші послуги:

Завушний слуховий аппарат Widex серії Widex BEYOND B-F2 з технологією RIC.

Максимальне підсилення (динамік М) …. 69 дБ 

Максимальний звуковий тиск …………… 124 дБ

Максимальне підсилення (динамік Р) …. 70 дБ 

Максимальний звуковий тиск …………… 132 дБ

Батарейка ……………………………….…… №312

Рівень функціональності …………………..… 110

Діапазон компенсації втрати слуху ……....

Ціна за слуховий апарат без індивідуальної вушної вкладки ……………..……… 19 327.00 грн

Ми працюємо:

Пн 9ºº - 17ºº

Вт  9ºº - 17ºº

Ср  9ºº - 17ºº

Чт  9ºº - 17ºº

Пт  9ºº - 17ºº

Сб 10ºº - 14ºº

Нд вихідний

Запис по телефону:

+38 095 849 54 20

+38 098 597 84 91

Проводиться підбір, програмування та продаж слухових апаратів виробництва дацької компанії Widex, одного зі світових лідерів у розробці та виробництві цифрових слухових апаратів.

Нові Widex BEYOND мають найкращий звук серед апаратів, які розроблені для пристроїв Apple, таких яак IPhone, iPad и iWatch.

Widex BEYOND це найкращий спосіб залишатись на зв’язку з навколишнім світом. Завдяки можливості підключення слухового апарату до телефону IPhone безпосередньо через Bluetooth. Додаток BEYOND також працює з Android пристроями.

BEYOND це простий у користуванні та швидкий в налаштуванні  додаток для iPhone. Цей додаток досволяє повністю керувати налаштуваннями звуку та режимом прослуховування. Інтерфейс додатку може бути персоналізованим користувачем. Ви можете використовувати персональні зображення для програм, а також створювати звукові шаблони для конкретних ситуацій прослуховування. Також BEYOND запам’ятовує місцезнаходження та Ваші налаштування для певних геолокацій . За допомогою додатку BEYOND Ви зможете знайти слуховий апарат будь де та в будь який час.

Слухові апарати RIC (динамік в слуховому ході) є останнім досягненням технології виготовлення слухових апаратів. Динамік в порівнянні з традиційними завушними слуховими апаратами розміщений не в корпусі апарату, а в вушній вкладці яка знаходиться в слуховому ході.

Кількість каналів - 3

В комплекті: набір батарейок №312 - 6 шт, футляр, інструкція, гарантійна книга.

Гарантія - 24 місяці

Виробника слухвих апартів Widex представляє в Україні компания РеОтон - єдина в Україні компанія, що надє допомогу людям з порушенням слуху, і є частиною великого іноземного холдингу, вирбника слухових апаратів Widex (Данія).

Додаткові компоненти

Ціна 6 шт - 90 грн

Слуховий апарат є підсилювачем звуку і для його роботи необхідне джерело енергії, роль якого виконує батарейка.

Для роботи слухового апарату рекомендується використовувати повітряно-цинкові батарейки (zinc-air). Ми настійно рекомендуємо Вам не використовувати ртутні батарейки, тому що вони можуть “протікти”, розбухнути і пошкодити слуховий апарат.

Залежно від розміру і ємності, батарейки відрізняються за номерами: №№ 675, 13, 312, 10. Ми пропонуємо батарейки для слухових апаратів під маркою Widex.

Фільтри NanoCare

Ціна за упаковку 165 грн

Компанія Widex розробила новаторську систему захисту від вушної сірки для слухових апаратів Widex NanoCare. Завдяки запатентованим технологіям фільтри NanoCare є найефективнішим методом захисту слухового апарату від вушної сірки і вологи. NanoCare не впливають негативно на роботу слухового апарату, і є досить зручними і простими у використанні.

Комплект для осушування слухового апарату

Ціна 241 грн

Волога - головна причина проблем в слухових апаратах. Для збереження слухового апарату в хорошому стані існує осушуючий комплект фірми Widex. Він складається з пластмасового контейнера та герметичної упаковки-тубуса з сімома капсулами зі світло-бурштиновими осушувальними гранулами. Ці гранули поглинають вологу, і при зміні кольору зі світло-бурштинового в білий, вони стають непридатними до використання.

Widex DRY-GO UV

Ціна 2 699 - грн

Widex DRY-GO UV - надзвичайно зручний пристрій для осушування і очищення слухових апаратів, який продовжує термін роботи слухових апаратів. Widex DRY-GO UV особливо необхідний для слухових апаратів, які  найбільш схильні до впливу вологи та сірчаних мас слухового ходу: SUPER, FUSION, Passion, а також для внутріканальних (CIC) та внутрішньовушних (ITE) слухових апаратів.

Міжнародний Центр Слуху і Мови Medincus

Польща, м. Каєтани, вул. Мокра, 7. 

тел / факс: +48 22 46 35 314

email: international@medincus.pl

www.medincus.pl

Волинський Центр Слуху і Мови Medincus

Україна, м. Луцьк, пр. Грушевського, 21

Волинська обласна клінічна лікарня, 

тел: +38 0332 29 51 73

       +38 095 849 54 20,       +38 098 597 84 91

email: medincus.volyn@gmail.com