Facebook

Волинський Центр Слуху і Мови Medincus

м. Луцьк, пр. Грушевського, 21. 

тел: +38 095 849 54 20

ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ ВУХА

НОСА, ГОРТАНІ ТА РОЗЛАДІВ РІВНОВАГИ

Волинський Центр Слуху і Мови “Medincus” / Запитання

Наші послуги:

Пошкодження барабанної перетинки

Які причини пошкодження барабанної перетинки?

Найчастіше причинами пошкоджень барабанної перетинки є хронічне запалення середнього вуха або травми (наприклад баротравми після вибуху, удару у вухо або пошкодження барабанної перетинки при чищенні вуха різними предметами, не призначеними для цього).

Які існують пошкодження барабанної перетинки?

Отвір (перфорація) може виникнути внаслідок руйнування структур барабанної перетинки через її втягування (рефракцію), яка є наслідком тривалих запальних процесів, що призводять до непрохідності слухової труби, функцією якої є вирівнювання тиску з обох сторін барабанної перетинки. У цих випадках барабанна перетинка може зберегти цілісність, але не маючи еластичних елементів, може надмірно розтягуватися і не виконувати свою функцію. Вона може «лягти» на структури середнього вуха, наприклад на слухові кісточки і прирости до них, та навіть їх зруйнувати.

Чи небезпечні пошкодження барабанної перетинки?

У зв'язку з можливістю виникнення ускладнень кожне пошкодження барабанної перетинки має бути під періодичним наглядом і відповідним лікуванням. Пошкодження барабанної перетинки у вигляді перфорації, що знаходиться з її краю, небезпечніше, ніж в центральних її частинах, тому що існує можливість проростання епідермісу зовнішнього слухового ходу в барабанну порожнину з утворенням холестеатоми. Цей епідерміс може стати причиною руйнування структур середнього вуха з гнійними запаленнями, приглухуватістю і можливістю розвитку більш серйозних ускладнень. У кожному разі перфорація барабанної перетинки - це  місце проникнення інфекції в середнє вухо, що найчастіше  виникає з  попаданням води у вухо. У разі пошкодження барабанної перетинки внаслідок надмірного втягування (ретракції), руйнування слухових кісточок, появи перфорації з вростанням епідермісу в середнє вухо  - виникає приглухуватість.

Ми працюємо:

Пн 9ºº - 17ºº

Вт  9ºº - 17ºº

Ср  9ºº - 17ºº

Чт  9ºº - 17ºº

Пт  9ºº - 17ºº

Сб 10ºº - 14ºº

Нд вихідний

Запис по телефону:

+38 095 849 54 20

+38 098 597 84 91

Міжнародний Центр Слуху і Мови Medincus

Польща, м. Каєтани, вул. Мокра, 7. 

тел / факс: +48 22 46 35 314

email: international@medincus.pl

www.medincus.pl

Волинський Центр Слуху і Мови Medincus

Україна, м. Луцьк, пр. Грушевського, 21

Волинська обласна клінічна лікарня, 

тел: +38 0332 29 51 73

       +38 095 849 54 20,       +38 098 597 84 91

email: medincus.volyn@gmail.com