Facebook

Волинський Центр Слуху і Мови Medincus

м. Луцьк, пр. Грушевського, 21. 

тел: +38 095 849 54 20

ДІАГНОСТИКА, ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ ВУХА

НОСА, ГОРТАНІ ТА РОЗЛАДІВ РІВНОВАГИ

Волинський Центр Слуху і Мови “Medincus” / Слухопротезування

Наші послуги:

Догляд за процесором кохлеарного імпланту та слуховим апаратом

Widex DRY-GO UV

Ціна 2 699 - грн

Widex DRY-GO UV - надзвичайно зручний пристрій для осушування і очищення слухових апаратів, який продовжує термін роботи слухових апаратів. Widex DRY-GO UV особливо необхідний для слухових апаратів, які  найбільш схильні до впливу вологи та сірчаних мас слухового ходу: SUPER, FUSION, Passion, а також для внутріканальних (CIC) та внутрішньовушних (ITE) слухових апаратів.

Волога - основна причина несправності мовного процесора кохлеарного імпланту чи слухового апарату. 

Мовний процесор кохлеарного імпланту чи слуховий апарат тривалий час знаходиться в беспосередньому контакті з шкірою, яка виділяє вологу, що здатна окислювати електронні контакти, викликаючи коротке замикання мікросхем пристрою. Це, в своу чергу, може призвести до потреби дороговартісного ремонту.

Для уникнення цієї проблеми існують сучасні та дієві засоби:

Widex DRY-GO UV - сучасний пристрій для осушування, очищення та гігієнічного догляду за слуховим апаратом та мовним процесором кохлеарного імпланту.

Ми рекомендуємо щодня очищати та проводити осушування слухового апарату чи мовного процесора кохлеарного імпланту спеціальним електронним пристроєм  WIDEX DRY-GO UV. 

Цей пристрій невеликих розмірів, простий у використанні, дасть Вам можливість проводити осушування слухового апарату чи мовного процесора кохлеарного імпланту щодня. Очищення є повністю гігієнічним, оскільки використовує ультрафіолетове випрмінювання, таким чином зменшується ризик виникнення вушних інфекцій.

Ми працюємо:

Пн 9ºº - 17ºº

Вт  9ºº - 17ºº

Ср  9ºº - 17ºº

Чт  9ºº - 17ºº

Пт  9ºº - 17ºº

Сб 10ºº - 14ºº

Нд вихідний

Запис по телефону:

+38 095 849 54 20

+38 098 597 84 91

Проводиться підбір, програмування та продаж слухових апаратів виробництва дацької компанії Widex, одного зі світових лідерів у розробці та виробництві цифрових слухових апаратів.

Виробника слухвих апартів Widex представляє в Україні компания РеОтон - єдина в Україні компанія, що надє допомогу людям з порушенням слуху, і є частиною великого іноземного холдингу, вирбника слухових апаратів Widex (Данія).

Комплект для осушування слухового апарату

Ціна 241 грн

Для збереження слухового апарату та мовного процесора кохлеарного робочому стані існує Осушувальний комплект фірми Widex. Він складається з пластмасового контейнера та герметичної упаковки-тубуса з сімома капсулами зі світло-бурштиновими осушувальними гранулами. Ці гранули поглинають вологу, і при зміні кольору зі світло-бурштинового в білий, вони стають непридатними до використання.

Фільтри NanoCare

Ціна за упаковку 165 грн

Компанія Widex розробила новаторську систему захисту від вушної сірки для слухових апаратів Widex NanoCare. Завдяки запатентованим технологіям фільтри NanoCare є найефективнішим методом захисту слухового апарату від вушної сірки і вологи. NanoCare не впливають негативно на роботу слухового апарату, і є досить зручними і простими у використанні.

Міжнародний Центр Слуху і Мови Medincus

Польща, м. Каєтани, вул. Мокра, 7. 

тел / факс: +48 22 46 35 314

email: international@medincus.pl

www.medincus.pl

Волинський Центр Слуху і Мови Medincus

Україна, м. Луцьк, пр. Грушевського, 21

Волинська обласна клінічна лікарня, 

тел: +38 0332 29 51 73

       +38 095 849 54 20,       +38 098 597 84 91

email: medincus.volyn@gmail.com